Zynga Poker

Ağustos 13, 2020 ile admin

Zynga olarak hedefimiz en eğlenceli, en sosyal ve en iyi çevrimiçi oyun deneyimini yaşatmaktır. Bu da Zynga oyunlarının tehlikesiz ve güvenli olduğundan emin olmaktan geçiyor.

Güvenli Oyna

Bilgilerini ve gizliliğini korumak için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz; ancak bir oyuncu olarak Zynga oyunlarının güvenliğine katkı sağlamak için yapabileceğin basit işlemler var. Örneğin birkaç adımda Zynga hesabını korumak, oyununun eğlenceli bir biçimde ve bölünmeden devam etmesini sağlar.

Güvenli bir biçimde oynamana yardımcı olacak birkaç ipucu:

• Zynga ya da Zynga oyunlarını oynadığın platform (ör. Facebook, Apple, Google Play vb.) için kullandığın oturum açma adını ve parolanı asla kimseyle paylaşma. Zynga ve çalışanları asla giriş bilgilerini sormaz.

• Kimseye asla kimlik bilgilerin ya da kredi kartı bilgilerin gibi kişisel bilgilerini verme.

• Senden e-postayla kişisel bilgilerini isteyen herkese karşı daima dikkatli ol ve istekte bulunan kişinin kim olduğundan emin ol.

• Her hesap için aynı parolayı kullanma. Kullandığın her hesap için farklı ve kuvvetli bir şifre kullan.

• Gerçek olamayacak kadar cazip görünen mesajlardan uzak dur (bedava dağıttığı fiş ya da sanal para teklif eden reklam tanıtımlar gibi).

• Bir bağlantıya tıklarken her zaman dikkatli ol ve kaynağını göz önünde bulundur. Birisi sana giriş bilgilerini ya da parolanı girmeni isteyen bir İnternet sayfasının bağlantı adresini gönderirse o sayfayı derhal kapat. Aynı durum, diğer kullanıcıların Zynga Hayran Sayfalarına gönderdiği bağlantılar için de geçerlidir. Bir bağlantının diğer bir kullanıcı tarafından Zynga Hayran Sayfasına gönderilmiş olması, bu bağlantının Zynga tarafından onaylandığı manasına gelmez. Sahte ve dolandırıcılık için yapılmış bağlantılardan haberimiz olduğunda onları temizlemek için elimizden geleni yapıyoruz ama sen de tıklamadan önce iyice düşün.

Şu bağlantıdaki web sitemizde Zynga hesabını nasıl koruyacağınla ilgili çok daha fazla yardımcı ipucu ve bilgi yer almaktadır: Güvenlik İpuçları ve Bilgileri

Saygı Göstererek Oyna

Zynga, oyuncular arasında olumlu etkileşimleri destekleyen bir oyun bilgi birikimi sunmayı hedeflemektedir. Tüm oyunculara pozitif bir oyun deneyimi yaşatmamıza yardım et.

• Oyuncu dostlarına karşı kibar ve saygılı ol. Küfürlü, saygısız, rahatsızlık verici olduğu veya saldırgan olma ve başkalarını zan altında bırakma veya başkalarına karşı saldırgan davranma.

• Zynga çalışanlarını veya diğer oyuncuları taklit etme ve taklit etmeye de çalışma.

• Virüs, reklam tanıtım yazılımı, casus yazılım, solucanlar veya diğer kötü amaçlı kodları oyuna ya da oyun içi iletişime yerleştirme.

• Zynga Hizmet Şartlarını, oyun kurallarını veya herhangi bir açıdan Zynga Hizmeti mekaniklerini atlatma veya manipule etme yöntemlerini uygulama, açıklama ve bu yöntemlere teşvik etme.

• Diğer oyunculara istenmeyen posta gönderme.

• Zynga’nın sanal mallarının izinsiz satışını ve devrini teşvik edenler de dahil Zynga kökenli olmayan ürün veya hizmetler için içerik, bağlantı veya reklam tanıtım barındıran içerik yükleme.

• Diğer oyuncuları Zynga’nın Hizmet Şartlarını ihlal edecek bir ticari olaya ya da dolandırıcılığa katılmaya teşvik etme.

• (i) Pornografi; (ii) müstehcen veya açık cinsel işaretler veya görseller; (iii) tehditkar veya küçük düşürücü işaretler veya görseller; (iv) nefret uyandıran, ırkçı veya etnik saldırganlık içeren işaretler veya görseller; (v) yasa dışı etkinlik tanımları veya teşvikleri içeren şeyler yayınlama ve (vi) yukarda bahsi geçen içerikleri barındıran sitelerin bağlantısını paylaşma.

• Herhangi bir geçerli yasayı, sözleşmeye bağlı kısıtlamayı veya diğer üçüncü taraf haklarını ihlal etme.

Oyunda yapılması ve yapılmaması gerekli olanlerin tam listesi için Zynga’nın Hizmet Şartlarını incele. Zynga’nın Hizmet Şartları’nı ihlal etmenin Zynga oyun ve hizmetlerinden engellenmene sebep olabileceğini unutma. Zynga’nın; iddia edilen telif hakkı, ticari marka ya da diğer fikri hak ihlallerine ilişkin tebliğleri temize çıkarmak için karşılık vereceğini unutma. Daha fazla bilgi için lütfen DMCA Bildirim sayfamızı ziyaret et.

Sorumluluk Bilinciyle Oyna

Zynga, Oyunların hayatımızın yalnızca bir parçasını oluşturduğunu ve bunu abartmamak gerektiğinin farkında.

Bazı oyuncular, Zynga oyunları gibi internet sitelerinde ya da mobil uygulamalarda geçirilen süre ya da harcanan para hakkında endişelenebilir.

İnternet ya da mobil cihaz kullanımın konusunda bazı endişelerin var ise lütfen bir psikologa ya da ruh sağlığı uzmanına danışmayı düşün. Ayrıca, internette şunların da dahil olduğu çeşitli kaynaklar mevcut: