Evlilik Siteleri

Ağustos 16, 2020 ile admin

Türkiye’nin en başarılı evlilik sitesi. Milyonlarca üye arasından kendinize en ideal kişiyi bulmamanız için hiçbir neden yok. Yapmanız gerekli olan yalnızca üye olmak…Ciddi ve seviyeli beraberlik evvela dürüstlüğü gerektirir. Türkiye’nin en güven duyulan bir evlilik sitesi olarak moderasyon sistemizle üyelerinin diğer sosyal ağ hesaplarıyla bağlantı kurmasını sağlayarak sahte profillerden uzak durmalarına yardım ediyoruz.Eşleştirme sistemimiz ile bildiğiniz sıradan evlilik sitesi konseptinden ayrışıyoruz. Bilimsel temelli bir ankete dayandırılarak hazırlanmış evlilik odaklı eşleştirme algoritması. Anketteki soruları doldurarak size en ideal bireyleri görme imkanına sahip olabilirsiniz.Nasıl bir evlilik sitesi?

Türkiye’nin en güvenilir ve ciddi evlilik sitesi veya sitelerinden birisidir. Öncelikli amacı klasik evlilik sitesiden farklı olarak mutlu, uzun ve daha sağlıklı birliktelik yaşayabilecek ciddi ilişki niyetindeki üyeleri birbirleriyle tanıştırmaktır.

Evlilik sitesi denince akla gelen siteler içinde gerçek hayat arkadaşınızı bulmaya odaklanan tek site. Bu amaçla üyelerimizin arasında hem sosyo-ekonomik hem de kişilik testi sonuçlarına göre eşleştirme yapıyoruz. Sitede yer alan kişilik analizi testimiz diğer herhangi evlilik sitesinde yer alan testler arasında en bilimsel temellere dayalı testlerden birisidir. Sitede yalnızca birbirleriyle eşleştirilmiş üyeler birbirlerini görebilir. Bu açıdan, klasik evlilik sitesi ile kıyaslandığında daima bir adım öndeyiz. Bir diğer farkımız da dinamik yapısı ve genç kullanıcıları sayesinde genç bir evlilik sitesi olmamızdır.